logo podpora

Potřebujete poradit? VOLEJTE: +420 377 240 488

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavební materiál > Zdicí materiály > Cihly

Cihly

Cihly pro obvodové zdivo, příčky, komíny i ploty

Stavíte dům, rekonstruujete nebo jste se pustili do přestavby? Mít po ruce správné zdivo a cihly je základem úspěchu každého stavebníka. Jsme prodejcem kvalitního zdícího materiálu, ať už to jsou cihly nebo tvárnice. U nás si vyberete!

Cihly pro všechny stavby

Cihla je tradiční zdící materiál, který se neustále zdokonaluje. Má za sebou tisíce let rozvoje a obstála v řadě zatěžkávacích zkoušek. Cihlové domy postavené před stovkami let přetrvaly dodnes a jsou důkazem kvality tohoto zdícího materiálu.

Doba jde ale kupředu, a tak se vyvíjí i cihly. Dnes je už běžné, že se domy staví z tepelně-izolačních cihel, které pomáhají snížit energetické ztráty budovy. I takové cihly máme v nabídce.

Cihly pro různé stavby

Ve skladu a k okamžitému odběru máme různé typy cihel, z nichž zhotovíte jakoukoli stavbu. Vybrat si u nás můžete cihly na výstavbu:

  • domů, chat nebo chalup
  • obvodových a vnitřních zdí nebo příček
  • plotů, komínů, schodů, zídek
  • a dalších menších či větších staveb

Značky a typy cihel

Spolupracujeme s prověřenými výrobci, kteří produkují prvotřídní cihly a stavební materiál. Příkladem je značka Porotherm, konkrétně její tři řady. Cihly se pak liší svými vlastnostmi.

 

Cihly Porotherm Energy+

Tento stavební materiál zahrnuje cihelné bloky naplněné minerální vatou. Už obvodové zdivo tak můžete postavit z tepelně-izolačního materiálu a zajistit si tak život v úsporném domě.

 

Cihly Porotherm Comfort

Tyto cihly můžeme doporučit všem, kteří touží po komfortním bydlení a ekonomickém provozu stavby.

 

Cihly Porotherm Classic

Pokud dáváte přednost klasice, sáhněte po tomto stavebním materiálu. Cihly Classic jsou z poctivého materiálu a vytváří příjemné prostředí.

 

Cihly Porotherm AKU

Cihly z této řady velmi dobře izolují hluk, proto jsou vhodné pro stavbu zdí, za nimiž má být ticho, klid na práci i nerušený spánek.

 

KMB SENDWIX

Trendem poslední doby je vápenopísková cihla pro stavbu pasivních domů. Tento kompletní stavební systém zajistí co nejnižší energetickou náročnost domů.

Sklad máme plný cihel!

Představili jsme vám jen několik málo typů cihel. Sklad máme plný stavebního materiálu. Přijďte se k nám podívat nebo nám zavolejte. S výběrem cihel vám rádi poradíme!