logo podpora

Potřebujete poradit? VOLEJTE: +420 377 240 488

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavební materiál > Betonové výrobky > Betonová dlažba

Betonová dlažba

Dopřejte si na své zahradě luxus! Vybudujte s pomocí betonové dlažby chodníčky, parkovací stání nebo prostor pro venkovní posezení. Betonovou dlažbu u nás ve Stavebninách Libušín nakoupíte za skvělé ceny, a navíc můžete vybírat z velkého množství formátů nebo povrchových úprav.

Proč zvolit betonovou dlažbu?

Beton je nadčasový materiál, který se jen tak neokouká. Stavební prvky z betonu jsou oblíbené pro svůj elegantní vzhled, odolnost a dlouhou životnost. Velmi rozšířené je jejich využití na zahradách, kde působí přirozeně.

Hlavní výhody betonové dlažby:

  • snadno se s ní pracuje,
  • pokládka je rychlá,
  • vydrží dlouhé roky,
  • odolává povětrnostním vlivům,
  • působí nadčasově a elegantně,
  • je cenově dostupná.

Jak vybrat betonovou dlažbu?

Betonové dlažby jsou klasikou, přesto se neustále proměňují – na výběr dnes máte celou řadu povrchových úprav. Můžete vybírat i podle velikosti nebo tvaru dlaždic. Při výběru dlaždic doporučujeme sledovat hlavně jejich tloušťku, protože od ní se odvíjí pevnost.

Čím jsou dlaždice vyšší, tím větší tlak vydrží. I proto je třeba před výběrem betonové dlažby vědět, zda po ní budete jen chodit, nebo například i jezdit autem. Dlaždice do sebe mohou těsně zapadat, vytvářet parketový vzhled nebo na sebe volně navazovat.

Druhy betonové dlažby

Ve Stavebninách Libušín máme rádi kvalitu, a proto jsme pro vás přichystali prvotřídní betonovou dlažbu.

Skladebná betonová dlažba

S její pomocí vybudujete zpevněnou plochu, která bude odolná a krásná zároveň. Skladebná dlažba vznikla z prvotřídního betonu. Je mrazuvzdorná a jen minimálně obrusná, takže dlouho vydrží jako nová. Všechny skladebné dlažby jsou opatřené impregnací, která minimalizuje nasákavost i usazování nečistot.

Zámková betonová dlažba

Klasikou je zámková betonová dlažba. Doporučujeme ji všude, kde jsou třeba zpevněné plochy. Uplatní se i na namáhaných místech, například na parkovacím stání. Zámková dlažba je pevná, má jen nízkou míru obrusnosti, odolává mrazu i dalším povětrnostním vlivům. Opatřena je impregnací.

Zatravňovací betonová dlažba

Zatravňovací betonová dlažba je skvělá pro zpevnění ploch, které mají být zároveň zatravněny. Spáry lze vyplnit například štěrkovou drtí. Dlažby v naší nabídce jsou opatřeny impregnací, která minimalizuje nasákavost i usazování nečistot.

Vyberte si svoji betonovou dlažbu!

Dodáváme především betonové dlažby značek BEST a B & BC, které se osvědčily kvalitou. S výběrem betonové dlažby na zahradu vám rádi poradíme přímo v našem obchodě. Navštivte nás!