logo podpora

Potřebujete poradit? VOLEJTE: +420 377 240 488

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavební materiál

Stavební materiál

Prodáváme stavební materiál hned na čtyřech místech v Plzeňském kraji. Stavebniny Libušín najdete v Plzni, ve Starém Plzenci, v Dobřanech a v Plasích. Zásobujeme stavebninami drobné stavitele i velké stavební firmy nejen v blízkém okolí od našich skladů. Zajišťujeme velkoobchodní prodej stavebnin pro oblast Čech.

Proč se k nám pro stavební materiál vracíte?

  • Máme široký sortiment stavebního materiálu, od zdících materiálů přes maltové směsi ke střešním krytinám a komínovým systémům.
  • Poradíme vám při výběru stavebního materiálu, řekneme vám vše o jeho výhodách a nevýhodách.
  • Vypočítáme vám potřebné množství materiálu pro vaši stavbu a zpracujeme nabídku na míru.
  • Nakoupené stavebniny vám odvezeme vlastní autodopravou na místo vaší stavby a také je vyložíme pomocí hydraulické ruky.
  • Náš vozový park je rozsáhlý, a tak vám poskytneme prvotřídní servis v oblasti dopravy.
  • Zajistíme pro vás odbornou pomoc přímo od výrobců stavebních materiálů. Jejich obchodní zástupci vám dodají výpis prvků nebo vám poradí ohledně spotřeby stavebního materiálu.

Na skladě máme tradici i stavební trendy

Oblast stavebnictví se stále proměňuje a na trh přicházejí novinky. Na skladě máme nejen nové stavební materiály, ale i osvědčené stavebniny.

 

V každém segmentu, který nabízíme, najdete produkty s nejlepším poměrem cena/výkon. Cílíme především na renomované výrobce stavebnin a na vyšší kvalitu stavebních materiálů. Vedle českých výrobců vám nabízíme také stavebniny od evropských firem, například z Německa, Rakouska nebo z Polska.

 

V našich Stavebninách Libušín najdete vše pro vaši stavbu. Náš sortiment je tak široký, že u nás nakoupíte materiál na hrubou stavbu, realizaci omítek i na výstavbu komínů, prodáváme střešní krytiny i stavební prvky pro vnitřní stavbu. Máme také betonové dlažby nebo obrubníky, které jsou skladem a připravené k okamžitému dodání na vaši stavbu.

stavebniny libušín akce jaro 2018.jpg