logo podpora

Potřebujete poradit? VOLEJTE: +420 377 240 488

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavební materiál > Maltové směsi > Malty a maltové směsi

Malta a maltové směsi

Maltové směsi si oblíbili profesionální zedníci a stavebníci i ti, kteří svůj dům staví svépomocí. Velmi dobře se s nimi totiž pracuje a můžete si vybrat z různých druhů maltových směsí přesně pro váš projekt. Všechny je najdete ve Stavebninách Libušín.

Co je malta?

Malty zahrnují nejen produkty pro zdění (zdící malta), ale také moderní maltové směsi, fasádní omítky, malty pro zateplovací systémy, fasádní barvy, potěry, lepidla nebo spárovací malty.

 

Průmyslově vyráběné zdící malty se na stavbu dodávají v pytlích nebo volně ložené v silech. Snadněji, rychleji a kvalitněji je proto připravíte pro zdění.

Moderní stavební směsi

Moderní spojovací směsi jsou uzpůsobené pro konkrétní potřebu – mohou být určené pro spojování cihel, tvárnic či realizaci omítek. Nabídku doplňují tenkovrstvá lepidla a lepicí pěny na cihly, dlažbu, fasády, komíny nebo pórobetonové tvárnice.

Sanace stavby

Maltové směsi doplňuje stavební sortiment pro sanaci a renovaci staveb. I tyto produkty máme skladem. Konkrétně prodáváme například sanace značky Hasit.

Typy maltových směsí

  • Tradiční zdicí malty
  • Malty pro tenkou spáru
  • Tepelněizolační malty
  • Malty pro zdění a omítání

Výhody zdící malty

Zdící malty jsou ekologické, protože jsou během výstavby šetrné k životnímu prostředí. Zároveň vytváří zdravé vnitřní prostředí, v němž se budete cítit dobře. Zdící malty vnesly do stavebnictví efektivitu, staví se s nimi rychleji a jednodušeji.

Kvalitní maltové směsi

Ve Stavebninách Libušín jsme pro vás připravili širokou nabídku moderních maltových směsí, které jsou typické svojí kvalitou. Z konkrétních značek to jsou maltové směsi Hasit, Baumit, Caparol nebo Hasoft.

 

Přijeďte si do Stavebnin Libušín vybrat tu správnou maltovou směs. Rádi vám poradíme!