logo podpora

Potřebujete poradit? VOLEJTE: +420 377 240 488

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Stavební materiál > Komínové systémy > Komínové systémy Schiedel > Nerezové třívrstvé komíny Schiedel

Nerezové třívrstvé komíny Schiedel

Samonosné třívrstvé komíny s vnějším pláštěm z nerezové oceli, tepelnou izolací a vnitřní nerezovou nebo keramickou vložkou. Jsou vhodné pro novostavby i rekonstrukce, pro vnější i vnitřní montáž bez nutnosti základu. Montáž provádí po zaměření certifikovaná montážní firma.

 

Schiedel KERASTAR

 

Univerzální třívrstvý nerezový systém s tenkostěnnou izostatickou keramickou vnitřní vložkou, tepelnou izolací a vnějším nerezovým pláštěm. Vnitřní vložky se vyznačují vysokou odolností vůči teplotním změnám a dalšími vysokými technickými přednostmi. Systém je univerzálně použitelný pro odvod spalin od běžných spotřebičů na všechny druhy paliv. Je odolný vůči vlhkosti i při vyhoření.

 

Schiedel ICS

 

Univerzální třívrstvý nerezový systém, vhodný pro všechny druhy paliv a většinu typů spotřebičů. Vhodný jako dodatečný či fasádní komín. Lehká konstrukce, velmi rychlá a jednoduchá montáž. V nabídce v provedení izolace 25 mm - ICS 25 nebo 50 mm - ICS 50.

 

Schiedel PERMETER

 

Nerezový třívrstvý komínový systém, vhodný pro všechny druhy paliv a většinu typů spotřebičů, v designovém barevném stylu. Vhodný jako dodatečný či fasádní komín. Lehká konstrukce, bez nutnosti základu, velmi rychlá a jednoduchá montáž. V nabídce v provedení izolace 25 mm – PERMETER 25 nebo 50 mm – PERMETER 50. Standardní provedené v černé, šedé nebo bílé barvě, lze i varianta beze spon tzv. provedení SMOOTH.

 

Schiedel PERMETER AIR

 

Nerezový třívrstvý komínový systém, konstruovaný pro odvod spalin a přívod spalovacího vzduchu z horní části komínového tělesa. Vhodný pro pevná paliva a většinu typů spotřebičů, v designovém barevném stylu. Lze využít např. k nabízeným designovým kamnům Schiedel SIRIUS.